Ogarniamy tydzień
Klaudia Cwołek /Foto Gość

Ogarniamy tydzień

Brak komentarzy: 0

kc

GOSC.PL

publikacja 08.04.2019 23:12

Przed nami ostatni tydzień przed Niedzielą Palmową z diecezjalnym spotkaniem młodzieży. Na ulicach miast odbędą się nabożeństwa Drogi Krzyżowej, a w piątek nocą kolejne EDK.

Międzyparafialne nabożeństwa Drogi Krzyżowej odbędą się m.in. w Zabrzu, Bytomiu i Gliwicach. Terminy podajemy TUTAJ.

Można też jeszcze zgłaszać się na Ekstremalną Drogą Krzyżową.  

W Niedzielę Palmową w Gliwicach odbędzie się diecezjalne spotkanie młodzieży, a wieczorem w Miedarach plenerowe Misterium Męki Pańskiej. W różnych miejscach trwają oczywiście wielkopostne rekolekcje i dni skupienia. A w sobotę rozpoczną się Gliwickie Spotkania Chóralne. Informacje TUTAJ.

Ponadto trwa plebiscyt, w którym do końca maja można głosować na Bohatera Katechezy Diecezji Gliwickiej 2019. 

Nadal przyjmowane są także zgłoszenia na konkursy piosenki religijnej i przegląd inscenizacji wielkanocnych. Szczegóły tych i innych wydarzeń na naszej stronie gliwice.gosc.pl.

Pierwsza strona Poprzednia strona Następna strona Ostatnia strona
oceń artykuł Pobieranie..

Radio eM

redakcja@radioem.pl
tel. 32/ 608-80-40
sekretariat@radioem.pl
tel. 32/ 251 18 07

WERSJA DESKTOP
Copyright © Instytut Gość Media. Wszelkie prawa zastrzeżone.