Niedziela wolna od handlu jest nam potrzebna, abyśmy inaczej niż w pozostałe dni spojrzeli na rzeczywistość - mówiła w Radiu eM Izabella Żyglicka ze Stowarzyszenia Chrześcijańskich Przedsiębiorców i Menadżerów "NOSTRA RES".
- Przed wyborami parlamentarnymi chcę usłyszeć od Prawa i Sprawiedliwości, co dalej z górnictwem - mówił w Radiu eM szef górniczej "Solidarności", Bogusław Hutek.
Poznajmy się - zachęca ks. Grzegorz Strzelczyk. W Duchowym GPS-ie rozmawiamy o różnych duchowościach i sposobach przeżywania wiary. Co robić, kiedy pojawia się pokusa poczucia wyższości, negowania drogi innych i brak współpracy? Posłuchajcie!
Mimo wszystko bądźmy dumni z 4 czerwca '89 - przekonywał w Radiu eM Robert Ciupa, dyrektor Śląskiego Centrum Wolności i Solidarności - bo wtedy społeczeństwo stanęło na wysokości zadania.
Budowa nowych kopalń wymaga dialogu - mówił w Radiu eM senator Adam Gawęda, zwracając uwagę, że taki dialog z mieszkańcami jest potrzebny w przypadku planów budowy kopalni w Ryniku-Paruszowcu.
W kopalni "Wieczorek" przepracował dwadzieścia siedem lat, potem jednak zdarzył się wypadek , po którym przeszedł na rentę. To jednak nie oznacza, że odpoczywa. Od tego czasu wyruszył w świat i...ciągle jest w podróży. Tym razem zabierze nas do Kambożdży:
redakcja@radioem.pl
tel. 32/ 608-80-40
sekretariat@radioem.pl
tel. 32/ 251 18 07