publikacja 09.03.2023 15:34
"Rodzina, forum dialogu" - pod takim hasłem będą odbywać się wydarzenia w ramach XVI Metropolitalnego Święta Rodziny. Organizatorzy ogłosili dzisiaj [09.03.2023], że święto rozpocznie się 20 maja.
Znamy daty tegorocznego, XVI Metropolitalnego Święta Rodziny. Wydarzenia, które będą odbywać się w ramach tego święta zamkną się między dwoma koncertami - inauguracyjnym 20 maja w Zabrzu i końcowym 4 czerwca w Katowicach. A co pomiędzy? O tym powiedział Radiu eM Tomasz Gasidło z Wydziału Kultury Urzędu Miasta w Zabrzu:
Marcin Iciek/ Radio eM
A jak przyznał arcybiskup Wiktor Skworc, każde kolejne Metropolitalne Święto Rodziny można porównać do budowania corocznej mozaiki:
Każdy może zaproponować wydarzenie, które zostanie dołączone do wachlarza imprez w ramach Metropolitalnego Święta Rodziny.
Organizatorzy czekają na pomysły ze strony gmin, stowarzyszeń, fundacji i osób prywatnych - do 30 kwietnia. Można je zgłaszać w Wydziale Kultury Urzędu Miasta w Zabrzu.
redakcja@radioem.pl
tel. 32/ 608-80-40
sekretariat@radioem.pl
tel. 32/ 251 18 07
Region. "Rodzina, forum dialogu" - to hasło XVI Metropolitalnego Święta Rodziny