Tam dziś spotkamy Mojżesza, który pomoże nam zrozumieć na czym polega dar rady.
Słuchajcie nas od poniedziałku do piątku o 19.30.
publikacja 07.12.2018 19:45
W Panteonie Górnośląskim w Katowicach rozdano po raz 49. nagrodę Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” im. Juliusza Ligonia 2025.
24 lutego w Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom prowadzonym przez Caritas Archidiecezji Katowickiej modlono się w intencji pokoju w Ukrainie.
Diakon Karol Skura przyjął święcenia w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybniku-Boguszowicach.
W sobotę 22 lutego trzech alumnów Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego przyjęło święcenia diakonatu.
Krystian Salewski i Bartosz Morawski w sobotę 22 lutego przyjęli święcenia diakonatu z rąk bp. Grzegorza Olszowskiego. W kościele pw. Ducha Świętego w Siemianowicach Śląskich-Bytkowie diakonom towarzyszyli bliscy, rodziny, znajomi, kapłani oraz alumni WŚSD.
W sobotę 15 lutego w parafii św. Urbana w Paniówkach bp Marek Szkudło udzielił posługi akolitatu siedmiu kandydatom do diakonatu stałego.
Odszedł w wieku 83 lat, w 60. roku kapłaństwa. Był emerytowanym nauczycielem akademickim.
- Ubrani w strój duchowny, bądźcie przede wszystkim obleczeni w świętą niepewność, w pokorę i posłuszeństwo. Jezus, chociaż poradzi sobie sam, zaprosił Was, byście uczestniczyli w Jego planie zbawienia człowieka - mówił do alumnów ks. Krzysztof Matuszewski.
Z 17 do 40
"Papież spał dobrze w nocy, a teraz odpoczywa."
W ubiegłym roku ochrzczono rekordową liczbę 7 tys. dorosłych (wzrost o 30 proc.) i 5 tys. nastolatków (wzrost o 50 proc.).
Chodzi o katechezę szkolną.
"Modlimy się z całym Kościołem."
Wszystkie konferencje są nagrane i dostępne za pośrednictwem CFD.
Hamas przekazał ciała czterech izraelskich zakładników; Izrael zaczyna uwalniać więźniów palestyńskich.
Tym, którzy się uchylą może grozić grzywna lub więzienie.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.