W Szczecinku znaleziono noworodka na ulicy
Henryk Przondziono/Foto Gość

W Szczecinku znaleziono noworodka na ulicy

Brak komentarzy: 0
PAP

publikacja 10.10.2017 12:50

Przy jednej z ulic w Szczecinku (Zachodniopomorskie) we wtorek przed południem znaleziono noworodka - poinformowała sierż. Ewa Żaglewska z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku. Sprawę prowadzi obecnie Prokuratura Okręgowa w Koszalinie.

Noworodek został znaleziony obok śmietnika przy ul. Armii Krajowej w Szczecinku, ok. godz. 10. Policja nie udziela informacji ani o stanie zdrowia dziecka, ani na temat ustalenia tożsamości matki.

Portal internetowy iszczecinek.pl podał, że "według relacji osób, które znalazły noworodka, wiemy, że był on zakrwawiony i miał pępowinę. Na miejscu błyskawicznie pojawił się zespół ratownictwa medycznego. Trwa walka o życie dziecka".

Według informacji podanych przez portal policja przed południem ustaliła tożsamość matki dziecka, miała ona znajdować się we własnym mieszkaniu. (PAP)

Pierwsza strona Poprzednia strona Następna strona Ostatnia strona

Radio eM

redakcja@radioem.pl
tel. 32/ 608-80-40
sekretariat@radioem.pl
tel. 32/ 251 18 07

WERSJA DESKTOP
Copyright © Instytut Gość Media. Wszelkie prawa zastrzeżone.