Kontakt z redakcją

dodane 04.09.2017 06:00

 

Instytut Gość Media  

ul. Wita Stwosza 11; 

40-042 Katowice

tel. 32/ 251 18 07; 32/ 251 50 06; 32/ 251 15 55;

sekretariat@radioem.pl

Antena: 32/ 608 80 40

serwis@radioem.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

ks. Rafał Skitek

Redaktor Naczelny

rafal.skitek@radioem.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Sylwester Strzałkowski

Zastępca Redaktora Naczelnego i szef działu informacji

sylwester.strzalkowski@radioem.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Barbara Hobzda

Zastępca szefa działu informacji

barbara.hobzda@radioem.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Marek Piechniczek

Szef anteny

marek.piechniczek@radioem.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Dominika Szczawińska-Ziemba 

Szef publicystyki

dominika.szczawinska@radioem.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Dariusz Żbikowski

Szef muzyczny

dariusz.zbikowski@radioem.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Joanna Wyleżoł-Żegolewska

Redaktor strony internetowej, serwisant

joanna.wylezol@radioem.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Agnieszka Skrzypczyk

serwisant, reporter

agnieszka.skrzypczyk@radioem.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

   Marta Sudnik-Paluch

   publicysta, reporter

   marta.paluch@radioem.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

    Justyna Stolfik - Binda

    serwisant, reporter

    justyna.stolfik@radioem.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Adrian Urbanek

serwisant, reporter

adrian.urbanek@radioem.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Mateusz Kornas

serwisant, reporter

mateusz.kornas@radioem.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Marcin Iciek

reporter

marcin.iciek@radioem.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Aneta Kuberska-Bębas

dziennikarz, publicysta

aneta.kuberska@radioem.pl

 

 

Katarzyna Widera-Podsiadło   Katarzyna Widera-Podsiadło

 

 

 

 

 

Katarzyna Widera-Podsiadło

dziennikarz, publicysta

katarzyna.widera@radioem.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Krzysztof Opara

prezenter, dziennikarz muzyczny

krzysztof.opara@radioem.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Grzegorz Gajda

prezenter, publicysta

grzegorz.gajda@radioem.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Grzegorz Bociański

prezenter, dziennikarz muzyczny

grzegorz.bocianski@radioem.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Robert Passia

prezenter

robert.passia@radioem.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Łukasz Tura

dziennikarz, publicysta

lukasz.tura@radioem.pl

 

 

 

Tagi: