Dojrzały festiwal

dodane 16.06.2017 20:42

ks. Jacek M. Pędziwiatr

zobacz galerię 

Maria Gołek, gimnazjalistka z Żabnicy, zaśpiewała w Milówce najładniej.

Dojrzały festiwal   Ks. Jacek M. Pędziwiatr /Foto Gość Maria Gołek z Żabnicy wyśpiewała Grand Prix.

Jej piosenka o Zmartwychwstałym, którego próżno szukać w grobie, wywarła na słuchaczach niezapomniane wrażenie. Na jurorach również - skoro każdy z nich przyznał Marysi maksymalną liczbę dziesięciu punktów. Główną nagrodę w wysokości tysiąca złotych ufundowali dla zwyciężczyni bracia Łukasz i Paweł Golcowie. Upominków, w tym książek i albumów, starczyło dla wszystkich wykonawców.

W sumie w tegorocznym przeglądzie piosenki religijnej w Milówce wystąpiło 50 wykonawców solowych i zespołowych, wychowanków przedszkoli oraz uczniów szkół podstawowych i gimnazjów w różnych zakątków Żywiecczyzny. Na scenie milowskiego amfiteatru zaśpiewali również podopieczni Kapeli Fundacji Braci Golec.

Nagrodzeni uczestnicy milowskiego przeglądu.   Ks. Jacek M. Pędziwiatr /Foto Gość Nagrodzeni uczestnicy milowskiego przeglądu. Festiwal zorganizował już po raz 18 Gminny Ośrodek Kultury oraz miejscowa parafia. W gronie fundatorów nagród znaleźli się także lokalni przedsiębiorcy i mieszkańcy gminy.

Przesłuchania konkursowe, odbywające się przy słonecznej pogodzie, na scenie malowniczo położonego niemal na brzegu Soły amfiteatru, urozmaicały występy taneczne. Dla widzów, wśród których dominowały rodziny i koledzy małych artystów, przygotowano słodki poczęstunek.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| FESTIWAL, MILÓWKA, PIOSENKA RELIGIJNA, PRZEGLĄD

Dodaj swój komentarz »

Uwaga! Komentarze do tej dyskusji mogą być dodawane wyłącznie przez osoby zalogowane. Zapraszamy do się lub zapisania.