Kaczyński: być może moje koty dostaną coś nadzwyczajnego

dodane 17.02.2017 17:10

PAP |

Być może moje koty dostaną coś nadzwyczajnego - mówi prezes PiS Jarosław Kaczyński pytany o Światowy Dzień Kota, który obchodzony jest 17 lutego. Przyznał jednocześnie, że dopiero od dziennikarza o tym "ważnym święcie się dowiaduje".

Kaczyński: być może moje koty dostaną coś nadzwyczajnego   Tomasz Golab / Foto Gość Jarosław Kaczyński

"Uczciwie mówiąc, niestety od pana się dopiero o tym ważnym święcie dowiaduję. Zawsze mówię, że warto jeździć po kraju, warto rozmawiać z ludźmi to zawsze się człowiek czegoś nowego dowie" - podkreślił Jarosław Kaczyński pytany w wywiadzie dla Radia Białystok "czy będzie jakiś specjalny prezent i smakołyki" dla jego kotów.

"Postaram się. Przed wyjściem z domu to pewnie niczego nie zdziałam, a przynajmniej może na wieczór coś koty nadzwyczajnego dostaną. Chociaż, panie redaktorze, dzisiaj mamy nowe pokolenie kotów, tak jak nowe pokolenie młodych ludzi. Mają zupełnie inne wymagania, zupełnie inne oczekiwania. To są inne koty niż pamiętam z dawnych lat"" - zauważył prezes PiS.

Jarosław Kaczyński ma dwa koty, o których sam kilkakrotnie mówił: "jeden jest bury - to jest kocica, a drugi jest czarny i to jest on".

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| J.KACZYŃSKI, PAP, PARTIE

Przeczytaj komentarze | 6 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 3 Gość 19.02.2017 14:20
Niezalogowany użytkownik Tylko od Ciebie zależy czy jesteś gorszym sortem i czy stoisz tam gdzie ZOMO - ty wybierasz, na to Kaczyński nie ma wpływu
Plusów: 1 1Gość 17.02.2017 18:41
Niezalogowany użytkownik ciesze sie,ze masz takie zdanie bo ja sie martwie gdyz widze Jaroslawa jako typowego "polaczka" msciwego,zawistnego pseudokatolika o braku empati w stosunku do innych ludzi majacych inne zdanie lub inny kolor skory czy wyznanie, pazernego na wladze...Chcialbym sie mylic i sprobuje popatrzyc Twoimi oczami.Choc jak sobie przypomne,ze jestem drugim sortem z genem zdrady i stalem tam gdzie ZOMO bo przeciez Jaroslawa po naszej stronie nie dostrzeglem choc stalo dwoch Lechow,Walesa i Kaczynski....to nie wiem czy potrafie.Ale sprobuje.
Plusów: 11 Gość 17.02.2017 18:33
Niezalogowany użytkownik A ja lubię prezesa Kaczyńskiego, jest mądry, szarmancki i sympatyczny :-) pozdrawiam pana Jarosława i jego sympatyków
Plusów: 1 Gość 17.02.2017 18:28
Niezalogowany użytkownik nie wiem czy teraz nie zostana potraktowane jak posel Pomaska miala zostac przez aktywistow Pisu po pana Kaczynskiego rozmowie z Merkel i straszeniu jej,ze jak poprze Tuska to Polska wystapi o aresztowanie go.Jeszcze nie wiemy za co bo pan sie niezdecydowal a i jeszcze trzeba by sady rozwalic aby przypadkiem jaki sad go nie uniewinnil.Prawdopodobnie za to,ze Tusk wymodlil mgle w Smolensku i naciskal pilotow na wejscie w nia...bo jak Kaczynski twierdzi Tusk moralnie jest winien jest zamachowi? czy wypadkowi? A tak przy okazji to Kaczynski powinien wytoczyc proces o znieslawienie gazecie,ktora to ujawnila bo jesli to prawda to Kaczynski doniosl na Polaka do Niemca czyli dokonal zdrady.Stal sie zwyklym szmalcownikiem a to przeciez pan Kaczynski zarzuca wszystkim wkolo nazywajac zdrada i drugim sortem z genami zdrady.Bardzo by chcial aby pan kaczynski jednak taki proces wytoczyl inaczej musze uznac,ze gazeta napisala prawde.

wszystkie komentarze >