Na antenie Radia eM

dodane 27.07.2016 08:09

 

 

Programy od 1 grudnia 2016 r.


ROZMOWA PORANKA
poniedziałek – piątek:  8.10

MAGAZYNY POŁUDNIOWE:  11.10 – 12.00
poniedziałek:   Kto tu rządzi – Łukasz Zych
wtorek:              Bilans – Grzegorz Gajda
środa:                 A to historia – Aneta Kuberska-Bębas
czwartek:          Bądź zdrów – Aneta Kuberska-Bębas
piątek:               Tylko sport – Mateusz Kornas

EMISJA SPECJALNA – magazyn reporterów  
poniedziałek – piątek: 16.00 – 17.45

MAGAZYNY WIECZORNE:  20.00 – 21.00
poniedziałek:   Misja dla Każdego – Agnieszka Skrzypczyk
wtorek:              Moja historia – Katarzyna Widera-Podsiadło
środa:                 Credo - Dominika Szczawińska
czwartek:          Subiektyw – Łukasz Tura
piątek:               Głos Ewangelii – reportaż

MUZYKA PRZEZ DUŻE eM:  21.00 – 22.30
poniedziałek:   Historie bluesem pisane – Andrzej Matysik
wtorek:              Łagodny wieczór – Marek Piechniczeka
środa:                 Podróż do wnętrza Innego – Jacek Kopocz
czwartek:          Z górnej półki – Grzegorz Bociański i Marcin Jakimowicz
piątek:               Cztery kąty i jazz piąty – Krzysztof Opara
sobota:              Karawana – Bartłomiej Majzel
niedziela:          Noc nie bez końca – Jacek Kurek

EWANGELIA Z KOMENTARZEM
poniedziałek:   Aleksander Bańka
wtorek:              Ireneusz Krosny
środa:                Andrzej Macura
czwartek:          Adam Szewczyk
piątek:               Krzysztof Łęcki
sobota:              Elżbieta Grodzka-Łopuszyńska
niedziela:          ks. Zbigniew Niemirski

FELIETONY NIE ZA AMBONY
poniedziałek:  Jacek Kurek
wtorek:             Krzysztof Łęcki
środa:                ks. Piotr Brząkalik
czwartek:          ks. Artur Stopka
piątek:               ks. Stanisław Gańczorz

NA POCZĄTKU BYŁO SŁOWO
poniedziałek – sobota: ks. dr Tomasz Kusz i Grzegorz Bociański
niedziela:  ks. Dawid Ledwoń i Grzegorz Bociański

ŚWIĘCI Z NIEBA ŚCIĄGNIĘCI
poniedziałek – sobota:
                             Łukasz Tura

SEKRETY PRZYRODY
poniedziałek – piątek: 12.20 
                             Piotr Kardasz i Katarzyna Widera-Podsiadło

ZIELONY ŚLĄSK
środa 14.20, sobota 8.10
                            Robert Pasia

ŚWIAT JEST PIĘKNY
sobota 10.30 – 12.00
                            Barbara Hobzda i Marek Piechniczek

SŁOWNIK ŚLĄSKI
sobota 16.30 – 18.30
niedziela 17.30 – 18.30
                            Łukasz Tura

STRASZNE REKOLEKCJE
poniedziałek - sobota  19.30
                            o. Adama Szustaka

JEZUS Z NAZARETU - Powieść w odcinkach
poniedziałek - sobota  22.30

TYM ŻYJE KOŚCIÓŁ
niedziela 8.00 – 10.00
                          Aneta Kuberska – Bębas i Sylwester Strzałkowski

DWANAŚCIE KOSZY UŁOMKÓW
niedziela 10.00 – 12.00
                           ks. Tomasz Jaklewicz

RODZINNY PODWIECZOREK
niedziela 15.45
                           Katarzyna Widera – Podsiadło

«« | « | 1 | » | »»

aktualna ocena |   |
głosujących |   |
Ocena | bardzo słabe | słabe | średnie | dobre | super |